Naujienos

UAB „Amber pasta“ dalyvaus tarptautinėje maisto pramonės parodoje SIAL 2018, Paryžiuje!

UAB „Amber pasta“ dalyvaus tarptautinėje parodoje SIAL 2018 spalio 21-25 dienomis parodų ir mugių centre Paryžiuje, Prancūzijoje.

SIAL– tarptautinė maisto pramonės paroda, vykstanti kas dvejus metus, nuo 1964 metų. Šis renginys yra pirmaujantis pasaulyje ir tai yra puiki prekybininkų, gamintojų, mažmenininkų bei kitų maisto pramonės atstovų susitikimo vieta. Parodoje UAB „Amber pasta“ gavo puikią galimybę surasti naujus verslo partnerius.

Daugiau apie parodą rasite čia: https://www.sialparis.com

 

UAB „Amber pasta“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės parodoje Gulfood 2016, Dubajuje!

UAB „Amber pasta“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės parodoje Gulfood 2016, Dubajuje!

Gulfood – tai tarptautinė maisto pramonės paroda, vykstanti kasmet nuo 1987 metų.

Ši paroda laikoma didžiausia maisto produktų paroda visame pasaulyje, kuri gali pasigirti dalyviais iš daugiau nei 120 pasaulio šalių.

Parodos metu organizuojamos konferencijos, skirtos sužinoti apie naujausias šios pramonės tendencijas ir naujausius produktus.

Daugiau apie parodą rasite čia: http://www.gulfood.com

Projektas „UAB „Amber pasta“ gaminių pardavimų plėtra naujose rinkose“ įvykdytas

UAB „Amber pasta“ didžiausia ir moderniausia makaronų gamintoja Lietuvoje sėkmingai įvykdė projektą – „UAB „Amber pasta“ gaminių pardavimų plėtra naujose rinkose“ (Nr. VP2-2.1-0M-04-K-05-057). Šis projektas buvo iš dalies finansuojamas Europos Regioninės plėtros fondo pagal priemonę „Naujos Galimybės“. Projekto vertė – 20 521,31 eurai, o 12 312,78 eurų skirta iš Europos Sąjungos Struktūrinių fondų.

Projektu UAB „Amber pasta“ siekė strateginių tikslų – savarankiškai dalyvauti tarptautinėse parodose ir užmegzti tiesioginius ryšius su įmonės produktų vartotojais bei partneriais naujose rinkose. Kryptinga ir tikslinga darbuotojų, atsakingų už įmonės plėtrą, veikla su kitose šalyse esančiais potencialiais klientais bei specializuotos rinkodaros priemonės leido pagerinti užsienio klientų bei partnerių pasiekiamumą ir jų poreikių tenkinimą bei sudarė galimybę taikyti vieningą rinkodaros politiką ir greičiau bei efektyviau pristatyti naujai kuriamus produktus užsienio vartotojams.

Įgyvendinus projektą, sukaupta renginių metu informacija bus naudojama kuriant naujus bei tobulinant esamus įmonės produktus bei planuojant rinkodarines priemones. Numatoma ir toliau dalyvauti parodose ir išnaudoti projekte sukauptą patirtį.

Įmonė neketina sustoti ir planuoja plėsti partnerių tinklą, didinti eksporto apimtis bei vardo žinomumą dar aktyviau ir efektyviau.

UAB „Amber pasta“ kviečia padėti sunkiai sergantiems vaikams!

UAB „Amber pasta“ jau ne vienerius metus prisideda prie kasmetinės labdaros ir paramos fondo „Mamų unija“ akcijos, kurios metu pirkdami specialiu ženklu pažymėtas prekes žmonės remia onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. „Mamų unija“ globoja vėžiu sergančius Lietuvos vaikus, padeda jiems ir juos auginančioms šeimoms, sprendžia psichologines, gydymo ir reabilitacijos bei finansines problemas. Šiemet surinktas lėšas „Mamų unija“ planuoja ir toliau skirti Kauno klinikų Onkologijos skyriaus korpusui, kuriame gydomi vaikai.

Kviečiame visus prisidėti prie „Mamų unija“ labdaros ir paramos fondo ir padėti sunkiai sergantiems vaikams!

UAB „Amber pasta“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės parodoje Anuga 2015, Vokietijoje!

UAB „Amber pasta“ dalyvavo tarptautinėje parodoje Anuga 2015 spalio 10-14 dienomis parodų ir mugių centre Koelnmesse, Kelne.

Anuga – tarptautinė maisto pramonės paroda, vykstanti kas dvejus metus, nuo 1924 metų. Šis renginys yra pirmaujantis pasaulyje ir tai yra puiki prekybininkų, gamintojų, mažmenininkų bei kitų maisto pramonės atstovų susitikimo vieta. Parodoje UAB „Amber pasta“ gavo puikią galimybę surasti naujus verslo partnerius.

Daugiau apie parodą rasite čia: http://www.anuga.com/anuga/index-2.php

UAB „Amber pasta“ dalyvavo tarptautinėje maisto pramonės parodoje SIAL China 2015, Kinijoje!

SIAL China 2015“, kuri vyksta Šanchajuje, Kinijoje. Kas metus vykstanti paroda yra stambiausias Rytų Azijos šalių ir daugiausiai lankytojų dėmesio sulaukiantis renginys Kinijos maisto pramonės sektoriuje, į kurį susirenka gausus būrys mažmeninės ir didmeninės prekybos, maisto pramonės, maitinimo, gamybos, aptarnavimo paslaugų ir HoReCa sektorių atstovų.

Daugiau apie parodą rasite čia: http://www.sialchina.com/

NAUJIENOS! Grikiniai ir ekologiški „Gintariniai“ makaronai!

Grikiniai makaronai – vienas iš sveikiausių pasirinkimų, nes grikiai užima ypatingą vietą tarp visų kruopų ir ypač išsiskiria naudingumu bei maistingumu. Šie makaronai yra gaminami iš grikių miltų, kuriuose be riebalų ir angliavandenių, augalinių baltymų yra daugiau nei kitų grūdų miltuose.

Ekologiški makaronai yra pagaminti iš ekologiškų aukščiausios rūšies kvietinių miltų. EU Organic ženklas rodo, kad ne mažiau kaip 95 % žemės ūkio kilmės produkto sudedamųjų dalių pagaminta ekologinės gamybos būdu, produktas atkeliavo tiesiai iš gamintojo sandarioje pakuotėje, produktas atitinka oficialios kontrolės sistemos reikalavimus.

„Gintariniai“ makaronai – puikus pasirinkimas sveiko maisto mėgėjams!

UAB „Amber pasta“ makaronai pristatyti maisto pramonės parodoje Gulfood 2015, Dubajuje!

Gulfood – tai tarptautinė maisto pramonės paroda, vykstanti kasmet nuo 1987 metų. Ši paroda laikoma didžiausia maisto produktų paroda visame pasaulyje, kuri gali pasigirti dalyviais iš daugiau nei 120 pasaulio šalių. Parodos metu organizuojamos konferencijos, skirtos sužinoti apie naujausias šios pramonės tendencijas ir naujausius produktus.

Daugiau apie parodą rasite čia: http://www.gulfood.com

2014 Populiariausia prekė – makaronai „Gintariniai“

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) šiais metais rengiamame konkurse „Populiariausia prekė“ perkamiausiais makaronais Lietuvoje pripažinti – „Gintariniai“ makaronai.

Dėkojame Jums, kad renkatės mūsų produktus!

2013 Populiariausia prekė – makaronai „Pasaka“

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) šiais metais rengiamame konkurse „Populiariausia prekė“ perkamiausiais makaronais Lietuvoje pripažinti – „Pasaka“ makaronai.

Dėkojame Jums, kad renkatės mūsų produktus!

UAB „Amber pasta“ – Metų eksportuotojas 2012

Aktyvus dalyvavimas didžiausiose maisto pramonės parodose visame pasaulyje pagal ES paramos priemonę „Naujos galimybės“ bei nuoseklus, lankstus ir aktyvus darbas su užsienio partneriais 2012 m. UAB „Amber pastai“ padėjo pasiekti puikių rezultatų. Neapleisdama lyderio pozicijų namų rinkoje, įmonė gaminamų makaronų eksportą padidino 64 % lyginant su 2011 m. Šiuo metu eksportas sudaro daugiau nei 70 % visų gamintojo pardavimų. UAB „Amber pasta“ dalyvaujant specializuotose parodose JAE, Pietų Afrikos Respublikoje, Kenijoje, Senegale pavyko pradėti bendradarbiavimą su pirkėjais iš minėtų šalių. Šiuo metu galime didžiuotis, kad įmonės gaminamus makaronus ragauja vartotojai iš Pietų Afrikos Respublikos, Angolos bei Jordanijos, o eksportas į šias šalis sudaro net 40 % viso eksportuojamo kiekio. Aktyviai dirbame ir Europoje bei Artimuosiuose Rytuose. 2012 m. užmegzti ryšiai su vienu iš Švedijos prekybos tinklų leido padidinti įmonės pardavimus ir Skandinavijoje.

2012 Populiariausia prekė – makaronai „Pasaka“

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) šiais metais rengiamame konkurse „Populiariausia prekė“ perkamiausiais makaronais Lietuvoje pripažinti – „Pasaka“ makaronai.

Dėkojame Jums, kad renkatės mūsų produktus!

2011 Populiariausia prekė – makaronai „Pasaka“

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) šiais metais rengiamame konkurse „Populiariausia prekė“ perkamiausiais makaronais Lietuvoje pripažinti – „Pasaka“ makaronai.

Dėkojame Jums, kad renkatės mūsų produktus!

2009 Populiariausia prekė – makaronai „Gintariniai“

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) šiais metais rengiamame konkurse „Populiariausia prekė“ perkamiausiais makaronais Lietuvoje pripažinti – „Gintariniai“ makaronai.

Dėkojame Jums, kad renkatės mūsų produktus!

NAUJIENA! Kietųjų kviečių makaronai!

Pristatome naują savo produktą – makaronus „Amber pasta“, pagamintus iš kietųjų kviečių. Makaronai pagaminti iš kietųjų kviečių – vartotojams, kurie vertina itin aukštą kokybę. Makaronai iš kietųjų kviečių – kokybiškas ir naudingas produktas, kuriame daugiau baltymų, naudingųjų angliavandenių ir kitų maistinių medžiagų. Kietųjų kviečių miltai pasižymi aukštu baltymingumu, todėl plačiai naudojami makaronų pramonėje. Makaronai iš kietųjų kviečių netukina ir teisingai paruošti gali tapti sveikatos ir grožio paslaptimi. Šiuose makaronuose yra B grupės vitaminų, kurie būtini tinkamam virškinimo trakto funkcionavimui, taip pat yra vitamino E.

NAUJIENA! „Gintariniai“ makaronai su kiaušiniais!

UAB „Amber pasta“ asortimente be makaronų, pagamintų iš įprastinių kvietinių miltų, nuo šiol atrasite ir „Gintarinius“ makaronus su kiaušiniais, kuriuos makaronų mėgėjai būtinai turėtų paragauti.
Kiaušiniai – vertingas maisto produktas, kuriame yra atitinkama koncentracija lengvai pasisavinamų aminorūgščių, riebalų, vitaminų ir mikroelementų.

Taigi, ragaudami „Gintarinius“ makaronus su kiaušiniais, įsisavinsite dalį naudingų žmogaus organizmui medžiagų!

Atraskite naują „Gintarinių“ makaronų skonį!

NAUJIENA! Viso grūdo Gintariniai makaronai! – Amber Pasta

Daugiau nei pusė paros maisto davinio energijos turėtų būti gaunama valgant duoną, kruopas ar makaronus. Ypač naudingi žmogaus organizmui yra viso grūdo makaronai, pagaminti iš rupių miltų, kuriuose išlieka visos vertingos žmogaus organizmui pilno grūdo medžiagos – luobelės, kitaip tariant, sėlenos. Lietuviai nuo seno valgydavo daug grūdinių produktų.

Grįžkime prie mūsų senelių tradicijų, į kasdienę mitybą įtraukdami ir viso grūdo makaronus!

Metų Gaminys 2006 – „Gintariniai“ makaronai

Moderniausios šalies ir Baltijos regione makaronų gamintojos UAB „Amber Pasta“ gaminami „Gintariniai“ makaronai Lietuvos Metų Gaminio 2006 konkurse pripažinti geriausiais ir įvertinti aukso medaliu.