Apie mus

Apie mus

UAB „Amber pasta“ yra didžiausia ir moderniausia makaronų gamintoja Lietuvoje ir viena didžiausių Baltijos valstybėse.

Įmonė veiklą pradėjo 1996 m. 2004 m. 50 proc. įmonės akcijų įsigijo viena stambiausių ir pažangiausių grūdų perdirbimo pramonės įmonių Lietuvoje AB „Malsena“. 2005 m. lapkritį įmonė „Gintarinis amžius“ pervadinta į UAB „Amber pasta“. 

UAB „Amber pasta“ yra socialiai atsakinga įmonė. Šiuo metu čia dirba per 100 darbuotojų ir daugiau nei pusė jų yra žmonės, turintys vienokią ar kitokią negalią, tad pagal tai jiems pritaikytos darbo vietos, o darbo grafikai sudaromi atsižvelgiant į jų poreikius.
Mes siekiame mažinti socialinę atskirtį, lavinti darbinius ir socialinius riboto darbingumo žmonių įgūdžius. Įmonė remia socialinius projektus, orientuotus į pagalbą vaikams, sergantiesiems onkologinėmis ligomis bei paramą nepasiturintiems ir senyvo amžiaus žmonėms.

UAB „Amber pasta“ vadovaujasi socialinės atsakomybės principais ir savo tikslų siekia paisydama visų suinteresuotų šalių poreikių bei prisidėdama prie visuomenės gerovės problemų sprendimo.

Veržlumas

Profesionalumas

Atsakingumas

Pagarba

Komandiškumas

Mūsų misija – darnus verslo vystymas ir tvari gamyba

Tai darome pasitelkdami savo ekspertų žinias ir komandos kompetencijas, kurios leidžia mums vystyti produktus, tobulinti ir palaikyti procesus bei ryšius pačiu tvariausiu būdu.
Turime viziją – tapti geidžiamiausia kokybiško maisto partnere.

Įgyvendinant įmonės misiją ir viziją vadovaujamės penkiomis vertybėmis: mums svarbiausia veržlumas, profesionalumas, atsakingumas, komandiškumas ir pagarba.

Ieškodami, kas mus sieja ir kas skirtingas patirtis padėtų paversti stiprybėmis, tapome tarptautine, bendromis taisyklėmis besivadovaujančia komanda, ir dabar mūsų įmonės istorija siekia jau beveik 200 metų, o mūsų produktus milijonai žmonių renkasi kasdien. Todėl nuolat dirbame, kad išsaugotume kokybės standartą ir atlieptume kintančius rinkos poreikius.

Shopping Cart