Apie makaronus

Apie makaronus


Makaronai neabejotinai yra vienas universaliausių produktų, iš jų gali būti ruošiami patys įvairiausi patiekalai. Makaronuose esantys sudėtingos struktūros angliavandeniai žmogaus organizme padeda gamintis hormonui serotoninui, kuris yra „atsakingas“ už geras emocijas, todėl mes dažnai juokaujame: „makaronai = laimė“.

Gamyba

Mūsų makaronai gaminami iš kietųjų (durum) ar minkštųjų kviečių, speltų, grikių ir kitokių miltų bei vandens mišinio, kuris neretai papildomas ir kitais produktais (kiaušiniais, prieskoniais ir pan.). Miltai maišytuvuose maišomi su vandeniu ir kitais ingredientais, kol nelieka gumuliukų ir makaronų tešlos paviršius pasidaro vienalytis. Užmaišyta tešla minkoma ir kočiojama iki standžios masės, o iš jos jau formuojami įvairios konfigūracijos makaronai. Gamybos procese naudojami presai – tešla dideliu spaudimu stumiama pro preso matricų angeles – tam tikras formas, nuo kurių ir priklauso paties makarono forma (sraigteliai, spagečiai, vamzdeliai ir kt).

Veržlumas

Profesionalumas

Atsakingumas

Pagarba

Komandiškumas

Makaronai, gaminami naudojant teflono formas
Teflono formos leidžia efektyviai ir greitai pagaminti didelius produkcijos kiekius. Per teflono formas perleisti makaronai pasižymi lygiu, blizgiu bei slidžiu paviršiumi.
 

Makaronai, gaminami naudojant bronzines formas
Pagal senąsias gamybos tradicijas makaronai gaminami naudojant bronzines formas, ir būtent ši technologija suteikia gaminiams išskirtinę kokybę bei ypatingų skonio savybių. Bronzinės formos pašiaušia makaronų paviršių, jis tampa balkšvos spalvos, porėtas ir akytas, todėl tokie makaronai tobulai sugeria padažą.

 

Makaronų maistinės savybės
Parduotuvėse akį džiugina makaronų įvairovė. Kaip išsirinkti sveikiausius ir skaniausius? Makaronų kokybę nulemia kviečių miltų kokybė, glitimo (kviečių baltymo) sudėtis. Mūsų makaronai yra gaminami iš rinktinių aukščiausios kokybės kviečių miltų, pagal specialią technologiją, puoselėjant ilgametes gamybos tradicijas ir išsaugant vertingiausias maistines savybes.

Shopping Cart